fbpx
yukarı kaydır
Kontak kur
Aslanlı Kışla Caddesi No: 2 Karatay/Konya
info@koalamedya.com
T: +90 850 259 99 91

Videografik

Video grafik tasarım, görsel amaçlı tasarlanan grafiklerin bir araya getirilerek oluşturduğu hareketli, sesli veya sessiz hazırlanan çalışmalara denilmektedir. Video formatında olan her çalışmanın üzerinde uygulanacak olan tüm tasarımları kapsamaktadır.

Video grafik tasarımlar nerede kullanılmaktadır? Günümüz teknolojisine uygun her alanda video grafik tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Grafik tasarımda kullanılan alanlara göre biraz daha sınırlı olmasına rağmen oluşturduğu ilgi daha verimli görülmektedir. Sosyal medya dünyasının en etkili içerikleri bu alanda yer alıyor, televizyon yayınları hareketli grafik kullanmakla beraber ağırlıklı olarak video grafik tasarımları tercih ediyor. Ses ve efekt kullanımı sayesinde algı ve ilgiyi daha fazla üzerinde topluyor. İzlenildiği zaman genel bir kitleyi etkileme amacıyla oluşturulduğu için her video destekli ortamlarda kullanılıyor. İstenilen sonucun en verimli ve başarılı olanını yakalamak amacıyla yapılan tasarımlar, bu alanda en önemli etkenlerden biridir. Profesyonel bir tasarımcının göz önünde bulundurması gereken en önemli detay; herkese hitap etmesidir. Markaların reklam amacıyla tercih ettiği bu tasarımlar sosyal kabul edilen tüm alanlarda kullanılmaktadır. Markalardan hariç kişiler veya kurumlar da bu tasarımları oldukça fazla kullanmaktadır.

Neden video grafik tasarım? Günümüz, teknoloji çağı ve internet dünyası olarak her imkânın kolaylığını sağlamaya yarayacak ve herkesin bu imkânlardan yararlanmasını kaçınılmaz kılacak kadar ileriye gitmiştir. Bu durum aslında kimseye ihtiyacınız olmadan kendi fikirlerinizi uygulamaya sokmak için ideal bir düşünce gibi görünebilir ama bir de herkesin ulaşabileceği imkânlar olduğu düşünülürse eğer; sıradan olma olasılığı çok yüksektir. Fark dediğimiz, sizi siz yapan her şeyin diğerleri tarafından da sıradan bir şekilde uygulamaya sokulması, fikrinizin ön plandan çıkmasına sebep olur. Burada tasarım devreye girerek özgün bir içerik, fikrin görsel tarzı, algısal detaylar gibi profesyonellik içeren çalışmaları ortaya koyarak, elde etmek istediğiniz sonucun en başarılı sürecine yardımcı olmaktadır.

Peki, neden KOALA MEDYA? Video grafik tasarım çok titiz bir sürece ihtiyaç duyar. Uygun bir hikâyeye, etkili bir mesaja, tasarımsal görsel içeriklere, görsel içeriklerin elde edilmesi için uygun malzemeye, kusursuz bir sunuma ve profesyonel bir tasarımcıya, ekibe, kurguya bağlıdır. Fikirlere saygı, işin öncelikli kısmıdır.

Logo, logo tasarım, tasarım, sembol, simge, yeni logo oluşturma, logo yapım, kurumsal kimlik, tanınırlık, tanınır marka, kurumsal çizgi, markalaşma, kurumsal marka, kurumsal çalışma, grafik tasarım, tasarım, post tasarım, görsel, görsel tasarım, grafiker, katalog, video, video grafik, video grafik tasarım, video editleme, video birleştirme, video reklam, sosyal medya, sosyal medya yönetim, facebook, instagram, youtube, sayfa yönetimi, sosyal medya reklam, sosyal medya çalışma, web site, web yazılım, web tasarım, ucuz web site, web, Google ads, Google adsword, Google reklam, reklam vermek, web site reklam, en iyi web site, seo, özgün içerik

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.