fbpx
yukarı kaydır
Kontak kur
Aslanlı Kışla Caddesi No: 2 Karatay/Konya
info@koalamedya.com
T: +90 850 259 99 91

Kurumsal Kimlik

Bir kurumun veya kuruluşun diğer kurum veya kuruluşlardan ayrılan özgün ve ayırt edici özelliklerinin bütününü temsil eden kurumsal kimlik, KOALA MEDYA uzmanlığında tüm çalışmalarıyla birlikte edinebileceğiniz bir hizmettir.

Rekabetin çok fazla olduğu günümüz ticaret anlayışında kurumsal kimlik önemli bir öneme sahiptir. Her firmanın özgün bir görünüşe ve ilgi çeken özelliklere ihtiyacı vardır. Bu kapsamlı oluşumun ticaret sahasında, birbiriyle rekabet eden pazarlama stratejileri içermesi gerekmektedir. Profesyonel bir kurumsal kimlik firmanın kalite ve değer standartlarını ön plana çıkarır. Tanınırlık konusunda ilklere girmeyi hedefleyen ve markalaşmada oldukça başarıyı amaçlayan firmaların ilk tercihi profesyonel bir kurumsal kimlik sahibi olmaktır.

Firmanın kuruluşu itibari ile başarılı bir ismi olmalıdır. İsim ve alan çalışması belirlendikten sonra özgün, vizyonlu bir logoya ihtiyaç vardır. Logoyu destekleyen bir slogan oluşturulmalı ve misyonu temsil ederek hedef kitleyi etkilemelidir. Kurumsal kimlik temel oluşumları sadece bununla kalmamalı ve firmanın logosuna uygun, alanını temsil eden renkler de oluşturulmalıdır. KOALA MEDYA olarak;  uygunluk ve rekabet alanında özgünlük analizi yapmakla beraber profesyonel bir kurumsal kimlik çalışması hazırlamaktayız. Uzman ekiplerimiz sayesinde hiçbir detay atlanmadan ve tam memnuniyet için her aşaması onaylanan projeler oluşturmaktayız.

Tanınır marka olmak için estetiği her detayda görebileceğiniz çalışmalar yapılmalı ve uzman bir ekiple daha rahat bir markalaşmaya giden yolda profesyonel bir destek almalısınız. Masanızdaki kartvizitten, müşterilerinize tanıtabileceğiniz kataloğa kadar, personellerinizin kullandığı malzemelerden hedef kitleye hitap eden reklam çalışmalarına kadar geniş bir alanı kaplayan kurumsal kimlik, sizi en iyi şekilde temsil etmelidir.

KOALA MEDYA tüm bu çalışmaları sizin adınıza yürütmekte ve reklam alanında benzersiz bir hizmet vermektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizi tanınır marka hedefine ulaştırmış ve kurumsal kimlik çalışmalarında başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız.

Mevcut olan kurumsal kimliğinizi daha verimli hale getirmek için veya yeni bir kurumsal kimlik sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilir, başarılı projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Özgünlük; detayda silinmeyen bir iz, akılda kalıcı bir söz içerir. Fark yaratanların izinden ayrılmama sözüyle…

Logo, logo tasarım, tasarım, sembol, simge, yeni logo oluşturma, logo yapım, kurumsal kimlik, tanınırlık, tanınır marka, kurumsal çizgi, markalaşma, kurumsal marka, kurumsal çalışma, grafik tasarım, tasarım, post tasarım, görsel, görsel tasarım, grafiker, katalog, video, video grafik, video grafik tasarım, video editleme, video birleştirme, video reklam, sosyal medya, sosyal medya yönetim, facebook, instagram, youtube, sayfa yönetimi, sosyal medya reklam, sosyal medya çalışma, web site, web yazılım, web tasarım, ucuz web site, web, Google ads, Google adsword, Google reklam, reklam vermek, web site reklam, en iyi web site, seo, özgün içerik

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.