fbpx
yukarı kaydır
Kontak kur
Aslanlı Kışla Caddesi No: 2 Karatay/Konya
info@koalamedya.com
T: +90 850 259 99 91

Grafik

Grafik tasarım, kelime anlamı çizge olarak bilinen, bir fikri veya mesajı aktarabilmek için kelimelerin veya görselin algılanabilir bir düzeyde tasarlandığı sürece denilmektedir.

Grafik nerelerde kullanılabilir? Günlük hayatımızdaki yaşantımızın getirmiş olduğu yoğun tempo dolayısıyla yaptığımız her eylemi aceleci bir şekilde uygulamaktayız. İşten eve bir an önce yürümek, alışverişi olabildiğince hızlı yapmak, telefonumuzdaki sosyal medya uygulamalarına hızlıca göz atmak gibi birçok durumda çabukluk söz konusu olmaktadır. Bunun haricinde, odağımız yapmamız gereken ana işlere yoğunlaştığı için fazlaca çevremize dikkat etmemekteyiz. Peki, bir yerde yazan yazı, birinin konuşması, size yapılan çağrıların hangi sıradan olanını dinlemek, görmek, okumak istiyorsunuz? İlgi çekmek ve algıyı oluşturmak için grafik tasarımlar hayatımızın hemen hemen her yerinde devreye girmektedir. Billboard yazılarındaki görseller, alışveriş mağazalarının camlarındaki afişler, sosyal medya sayfalarında karşımıza çıkan paylaşımlar, reklam amacı ile 2 veya 3 boyutlu görmüş olduğumuz tüm görseller bu konuda hazırlanmış çalışmalardır. Herkesin verecek bir mesajı, çağırdığı bir kitle vardır. Bu durumda sizin bulunduğunuz her ortamda; iş yerinde, araçta, iletişim dünyasının tüm reklam içeriğini kullanan organlarında (Televizyon-Radyo-Billboard-Gazete…) internet ağının sosyal ortamlarında, kurumsal kimliğinizi yansıtan her detayda (Kartvizit-Broşür-Menü-Afiş…) gibi insanların sürekli bulunduğu, izlediği, kullandığı her alanda grafik tasarım kullanılmaktadır.

Grafik tasarım nasıl olmalıdır? Bu çalışmalar kişilerin veya markaların fikirlerini ve karşı tarafa vermek istediği mesajın en algılanabilir haliyle ve dikkati üzerinde yoğunlaştıracak şekilde oluşturulur. Kullanılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Tasarımcı, profesyonel bir iş çıkarabilmesi için sizin fikrinizin veya mesajınızın kullanılacak alana olan uyumunu sağlamalı, bu alandaki hedef kitlenin talebine uygun çalışma çıkarmalı ve genel kitlenin de ilgisini toplayabilmelidir. Bu durumda doğru soru; ‘Tasarımın nasıl olmalı?’ değil, ‘Neden KOALA MEDYA?’ olmalıdır.

Neden Biz? Bu alandaki tüm çalışmalarımızı yaparken, fikrinizin ve vermek istediğiniz mesajın içeriği konusunda bizim tecrübeli görüşlerimizle sizin değerli isteklerinizi harmanlıyoruz, hitap edilen kitlenin ilgisini çekecek materyallerin en doğru şekilde tasarlanmasına dikkat ediyoruz. Çözüm ortaklarımızın iş verimliliği sayesinde biz de sizin işlerinizin çözümlenmesine eşsiz kalite ve hızlı bir süreç katıyoruz.

Logo, logo tasarım, tasarım, sembol, simge, yeni logo oluşturma, logo yapım, kurumsal kimlik, tanınırlık, tanınır marka, kurumsal çizgi, markalaşma, kurumsal marka, kurumsal çalışma, grafik tasarım, tasarım, post tasarım, görsel, görsel tasarım, grafiker, katalog, video, video grafik, video grafik tasarım, video editleme, video birleştirme, video reklam, sosyal medya, sosyal medya yönetim, facebook, instagram, youtube, sayfa yönetimi, sosyal medya reklam, sosyal medya çalışma, web site, web yazılım, web tasarım, ucuz web site, web, Google ads, Google adsword, Google reklam, reklam vermek, web site reklam, en iyi web site, seo, özgün içerik

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.